Náš príbeh sa píše vďaka vám...

Naša cesta nie je len príbehom dvoch bratov, ktorí sa rozhodli spojiť svoje sily a skúsiť šťastie v remesle. Je to príbeh rodinných väzieb, odvahy a lásky k tradíciám, ktorý sa začal pred takmer deviatimi rokmi. 

Písal sa rok 2014, keď sme my, bratia Lukáš a Tomáš, začali písať prvé kapitoly našej dobrodružnej cesty. Stáli sme na prahu veľkého neznáma, pripravení vstúpiť do sveta remesiel a podnikania. Ale kde začať? Pre nás bola odpoveď jednoduchá - tam, kde sa cítime doma, v srdci Šumavy. Práve les sa stal našou prvou dielňou, prvým domovom a zároveň prvým zdrojom inšpirácie. Náš domček bol malým stánkom, kde sme zažívali nielen radosť z nových výrobkov, ale aj prvé výzvy a úskalia našej cesty.

Ako sa však hovorí, zmena je jediná konštanta. Tak ako sa menia ročné obdobia, aj náš príbeh začal naberať nové smery. Les bol krásny a inšpiratívny, ale zároveň sme cítili, že potrebujeme viac priestoru na rozvoj nášho remesla. Preto sme sa presťahovali do Jirny, priestoru, ktorý nám umožnil rozvinúť naše zručnosti a produkciu na vyššiu úroveň. Garáž v Jirne sa stala našou novou dielňou, miestom, kde sa rodili nové nápady a kde sme mohli dať priechod svojej kreativite.

Jar 2022 bola ďalším zlomovým bodom v našom príbehu. Presťahovali sme sa do novej, ešte väčšej dielne a vzorkovne v Úvaloch. Toto miesto nám poskytlo nielen viac priestoru pre našu prácu, ale umožnilo nám aj otvoriť dvere zákazníkom na osobný odber. Prvýkrát sme mohli prezentovať naše výrobky priamo zákazníkom, čo bolo pre nás neoceniteľné. Každý rozhovor, každá poznámka nám pomohli lepšie pochopiť potreby našich zákazníkov a inšpirovali nás k vývoju nových výrobkov.

Naša cesta sa však neskončila, keď sme sa presťahovali do Úval. S víziou ďalšieho rastu a túžbou vytvárať tie najlepšie kožené výrobky, ktoré odrážajú našu lásku k remeslu, sme začali plánovať naše ďalšie kroky. A práve tu prichádza ďalšia kapitola nášho príbehu - rozšírenie nášho tímu o ďalších vášnivých sedlárov.

Každý remeselník prináša svoju jedinečnú energiu a zručnosti, a to je presne to, čo chceme pre našu spoločnosť. Veríme, že kvalita výrobku priamo súvisí so zručnosťou a vášňou tých, ktorí ho vytvárajú. Preto sa teraz snažíme prilákať do nášho tímu ďalšie talenty, ktoré by zdieľali našu vášeň pre sedlárstvo a náš záväzok vyrábať kožené výrobky najvyššej kvality.

Naša cesta nám ponúkla mnoho vzrušujúcich momentov a výziev. Na každom kroku sme sa však učili a rástli. Hoci sme začínali v malom prístrešku v lese, teraz máme vlastnú dielňu a vzorkovňu a plánujeme rozšíriť našu remeselnícku rodinu. Tento rast je výsledkom nášho odhodlania a silnej viery v to, čo robíme.

Prežili sme úžasnú cestu a tešíme sa na budúcnosť. Naša cesta pokračuje a je plná nádeje a možností. Ďakujeme vám, že ste súčasťou nášho príbehu, a tešíme sa na spoločné vytváranie ďalších kapitol. Vaša podpora a vernosť nás inšpiruje k výrobe tých najlepších kožených výrobkov, ktoré sú nielen krásne a funkčné, ale aj odrazom našej vášne a oddanosti tomuto tradičnému remeslu. Či už ste s nami od začiatku, alebo ste sa k nám pridali nedávno, sme vám vďační za každý okamih, ktorý ste s nami na tejto ceste strávili.