Kožený diář prošívaný červený

Kožený diár formátu A5, ručne vyrobený v našej dielni, obsahuje náplň na rok 2024, plánovač, kalendár na dovolenku, poznámkový blok a ďalšie funkcie v niekoľkých jazykoch. Diár je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože. 

9 bodov do vernostného systému DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA
Spresnite výber produktu

€ 78,86
Skladom - Odosielame do nasledujúceho pracovného dňa
ks

Výroba

Ručne vyrobený prešívaný kožený diár A5 z prave hovädzej kože, vďaka kvalitnej hovädzej koži ktorá je naozaj silná, bude diár  slúžiť naozaj dlho. Vyberáme pre vás veľmi kvalitnú kožu ktorú si ručne prefarbuje my sami u nás v dielni (nekupujeme už prefarbenou) a tak je zachovaná stále rovnaká kvalita a prirodzená vlastnosť kože vďaka ktorej môžeme zaručiť doživnotnú výdrž.

Prešívanie

Na prešité používame nylonové nite, ktoré sa opäť vyznačujú veľkou pevnosťou a dlhovekosťou. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že by sa Vám nite prodřely alebo popraskali od bežného používania a to niekoľko rokov.

Výplň

Aj na kvalitné výplni záleží a preto je náplň prehľadná, obsahuje denné plánovanie kde je jedna strana - jeden deň, na konci nájdete poznámkový blok aj kalendár sviatkov

Vsadzovanie

Náplň je vsadzované priamo do kože, ktorá je pevne zovretá a tak sa nemusíte báť o to, že by vám náplň vypadávali, alebo vysúvala.

Mongoram

Na prianie zákazníka vyrýľujeme kvalitné monogram alebo nápis, podľa požiadaviek. medze sa nekladú.