Kožený náramok klasik

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Recenze našich zákazníků
Eva Kovaříková

Nechala jsem vyrobit obojek pro pejska - vlčí špic, barva je perfektní, zpracování obojku hodně kvalitní, to už opravdu něco vydrží. Je vidět kluci, že poctivé české ručičky ještě někde mají svou cenu. Vaše práce je skvělá, téměř dokonalá a určitě nelituji částky za obojek, naopak, přemýšlím o obojku na druhého pejska, pokud se tak rozhodnu, tak jedině u Vás. Moc děkuji Kovaříková Eva

Lída

Po dobré zkušenosti se psím obojkem jsme jako vánoční dárek objednali opasek a kožený náramek, obojí se opět povedlo a udělalo velkou radost, děkujeme.

Gajarský

100% spokojenost, kvalitně zpracované👌 všem můžeme doporučit👍

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"
2 body do vernostného systému
Spresnite výber produktu

Štandardná cena € 21,82. Ušetríte 0% (€ 0,02) € 21,80
Dodanie do 4 pracovných týždňov
ks

Ručne vyrobený kožený náramok klasik, z poctivé hovädzej kože.
Zapínanie na sedlárske gombík.
Možnosť voľby farby.
Možnosť monogramu, textu, alebo zdobenie podľa Vašej predstavy.
Pokiaľ chcete náramok nazdobiť nejakým svojím motívom, pošlite nám obrázok na email: info@jksaddlery.cz a my Vám napíšeme aké sú možnosti.
Možnosť voľby šírky náramku
DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA viac

Náramok vyrábame z poctivé hovädziny, ktorú si sami prefarbuje. U náramku farbíme iba lícnu stranu. Rubovú stranu ponechávame nefarbené v prírodnej farbe kože. Robíme to preto, aby citlivěší jedinci nemali nejakú alergickú reakciu na farbu.

Kožený náramok je opatrený kovovým sedlársky gombíkom, ktorý je veľmi praktický a vydrží slúžiť mnoho rokov. Na náramok Vám vyrýľujeme monogram, alebo zdobenie, podľa Vášho priania. Ak máte svoj námet, tak nám ho pošlite na email: info@jksaddlery.cz. My námet posúdime či je možné a uskutočniteľné ho vyrezať na náramok a dáme Vám obratom vedieť. Náramok potom bude osobitý a originálny doplnok.

NÁKUPOM TOHTO PRODUKTU PODPORÍTE ČESKÉ REMESLO

Parametre
Farba kože - vzorkovník farieb vo fotogalérii Čierná, Tmavý orech, Gaštan, Céder, Svetlý orech, Prírodné, Modrá, Zelená, Červená, tmavo ružová, Svetlo ružová (losos)