Psaníčko Firenze

Predstavujeme vám našu luxusnú koženú tašku na písanie Firenze, ktorá je symbolom dokonalého remeselného spracovania a nekompromisnej kvality. Vysokokvalitná čierna koža Buttero a exkluzívna imitácia krokodílej kože tvoria jedinečnú kombináciu, ktorá dodáva tomuto zápisníku jedinečný a sofistikovaný vzhľad.

Tento ručne vyrobený zápisník ponúka skvelú funkčnosť v kompaktnom prevedení s rozmermi 23 cm x 13 cm x 2 cm. Predstavuje tak dokonalú kombináciu elegancie a praktickosti.

Vnútro ponúka mimoriadne praktický úložný priestor - jedno veľké vrecko na zips a dve priehradky, ktoré sú ideálne na mobilný telefón alebo hotovosť. Multifunkčnú zlatú retiazku možno nastaviť na tri rôzne dĺžky - dlhú, krátku alebo tak, aby sa notebook dal pohodlne držať v ruke.

Každý detail tejto peňaženky bol vyrobený s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou, či už ide o precízne šitie čiernou lepenou niťou na zvýšenie odolnosti, alebo výber luxusných materiálov.

Kožená taška na písanie Firenze je nielen reprezentáciou vášho vkusu a štýlu, ale aj trvalou investíciou, ktorú podčiarkuje naša doživotná záruka. Toto vreckové bolo vytvorené v našej malej sedlárskej dielni, kde sa každý kus vyrába s láskou a starostlivosťou, aby sme vám mohli ponúknuť ten najlepší výrobok. Skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú eleganciu, kvalitu a funkčnosť v jednom.

Vlastnosti

Exkluzívna kombinácia čiernej kože buttero a exkluzívnej imitácie krokodílej kože
Ručne vyrobené s precíznosťou a starostlivosťou
Široké vnútorné vrecko na zips na bezpečné uloženie cenností
Dve praktické priehradky na mobilný telefón alebo hotovosť
Dve priehradky na kreditné karty
Multifunkčná zlatá retiazka, nastaviteľná na tri dĺžky - dlhú, krátku a na držanie v ruke
Precízne prešitie čiernou lepenou niťou na zvýšenie odolnosti
Rozmery: 23 cm (šírka) x 13 cm (výška) x 2 cm (hĺbka)
Vyrobené v našej malej sedlárskej dielni s dôrazom na kvalitu a detail
Doživotná záruka na kvalitu a trvanlivosť

22 bodov do vernostného systému DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA RECENZIE VÝSTAV
€ 181,03