Ručne šité kožené vodítko s nerezovou karabínou

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5

S naším ručne šitým koženým vodítkom sa môžete štýlovo prechádzať mestom aj krajinou! Luxusná verzia prepínacieho vodítka je vyrobená z najjemnejšej trojzrnnej hovädzej kože a je široká 2 cm. Vďaka možnosti výberu dĺžky od 135 do 250 cm je vodítko ideálne pre psy všetkých veľkostí. Ťah psov je zabezpečený aj pre najväčšie psy vďaka karabínke z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá vydrží preťaženie až 440 kg. Žiadne nity, len prémiová karabína šitá nylonovou niťou silným sedlárskym stehom, pre dokonalú estetiku a odolnosť a hlavne pevnosť. A keď hovoríme, že je to vodítko pre najnáročnejších zákazníkov, myslíme to vážne - vďaka doživotnej záruke na náš výrobok si môžete byť úplne istí na všetkých svojich prechádzkach. Vyskúšajte ho teraz a uvidíte, že vaše prechádzky so psom budú ešte zábavnejšie!

Vlastnosti: 

  • Ručne šité vodítko
  • Luxusná verzia prepínacieho vodítka
  • Trojvrstvová hovädzia koža najvyššej kvality (strečová)
  • Šírka 2 cm
  • Možnosť výberu dĺžky 135 až 250 cm
  • Karabína z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá vydrží preťaženie až do 440 kg
  • Žiadne nity, kovania vrátane prémiovej karabínky šité nylonovou niťou silným sedlárskym stehom
  • Doživotná záruka
  • Vodítko je určené pre najnáročnejších zákazníkov
17 bodov do vernostného systému DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA RECENZIE VÝSTAV
Spresnite výber produktu
Cerná
Cerná
Tmavě Hnědá
Tmavě Hnědá
svetle Hnedá
svetle Hnedá
Žltá
Žltá
Biela
Biela

€ 142,15
Dodanie do 4 pracovných týždňov
ks

Ten kto si pamätá kožená vodítka za starých čias našich starých mám a starých otcov, kedy takéto vodítko vydržalo aj dve generácie psíkov a stále bolo pevné, nech neváha a objedná naše ručne šité vodítko.

K výrobe tohto ručne šitého koženého vodítka používame kvalitné vyčinenú hovädziny, ktorú si sami farbíme. Všetky kovania vrátane pevné kovove karabíny je pevne zašitá sedlársky stehom veľmi odolnú nylonovou niťou, ktorá sa vyznačuje svojou dlhou životnosťou. Výroba tohto vodítka vďaka ručnému zašitie oceľového kovania je veľmi náročná na čas, a preto sa tiež odráža v cene výrobku. Ovšem ak si také vodítko zakúpite, budete ho mať po mnoho rokov. Ak by časom začala hnevať např.karabina (lebo tu my nevyrábame :-)) stačí nám vodidlo zaslať späť a karabínu vymeníme.

Kožu si sami farbíme a pretože sa jedná o poctivú prírodnej hovädziny, ktorá takzvane žije s Vami, bude časom meniť odtieň - tmavnúť a tvoriť patinu, podľa toho čo s Vami zažije. Ak sa o kožu budete dobre starať a premazať ju aspoň raz za mesiac krémom s včelím voskom, vydrží vám naša vodítko mnoho rokov.

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA