Kožená dolarovka s vreckom na drobné a na karty

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(4)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Recenze našich zákazníků
Eva Kovaříková

Nechala jsem vyrobit obojek pro pejska - vlčí špic, barva je perfektní, zpracování obojku hodně kvalitní, to už opravdu něco vydrží. Je vidět kluci, že poctivé české ručičky ještě někde mají svou cenu. Vaše práce je skvělá, téměř dokonalá a určitě nelituji částky za obojek, naopak, přemýšlím o obojku na druhého pejska, pokud se tak rozhodnu, tak jedině u Vás. Moc děkuji Kovaříková Eva

Lída

Po dobré zkušenosti se psím obojkem jsme jako vánoční dárek objednali opasek a kožený náramek, obojí se opět povedlo a udělalo velkou radost, děkujeme.

Gajarský

100% spokojenost, kvalitně zpracované👌 všem můžeme doporučit👍

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"
8 bodov do vernostného systému DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA
Spresnite výber produktu
Jednoduché
Jednoduché
Zdobené
Zdobené
Cerná
Cerná
Tmavě Hnědá
Tmavě Hnědá
svetle Hnedá
svetle Hnedá
Žltá
Žltá
Tmavě Šedá
Tmavě Šedá
Svetlo šedá
Svetlo šedá
Biela
Biela
Modrá
Modrá
Červená
Červená
Zelená
Zelená
Ružová
Ružová

€ 71,21
Dodanie do 4 pracovných týždňov
ks

Ručne vyrobená kožená dolarovka s vreckom na drobné a na karty, vyrobená z poctivé hovädzej kože.
Možnosť voľby farby kože a nite.
Možnosť vyrazenie monogramu.
Prajete si vygravírovať nejaký symbol? Napíšte nám do poznámky v objednávke, že chcete gravírovanie symbolu, a obrázok v čiernobielom formáte nám pošlite na tento email info@jksaddlery.cz
DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA viac

Kožená dolarovka je ručne vyrobená z poctivej činením rastlinným činidlom hovädzej kože (usne). Je to presne ten materiál z ktorého vyrábali starí sedlári v čase, keď naše babičky a dedkovia mali kožené výrobky aj 20 rokov a stále im slúžili. Dolarovka obsahuje 2 vrecká na karty, do ktorej vložíte až 3 karty, takže celkom pojme 6 kariet. Ďalej máte k dispozícii kapsu na drobné a kovovú klipsňu z poctivej ocele na bankovky, ktorá je odklápacia. Dolarovka má klopu s cvokom, ktorým celú dolarovku zapnete a všetko je v bezpečí, bez toho aby Vám niečo z dolarovky vypadlo. Dolarovka si časom bude získavať osobitú patinu, podľa toho čo s Vami zažije a v tom je krása poctivé hovädziny, pretože čo kus to originál, ktorý starne do krásy.

Všetko si vyrábame sami a kvalitou sme si preto úplne istí. Na dolarovku je teda záruka DOŽIVOTNÍ. Čo to znamená? Ak sa Vám po rokoch začne niekde párať nitka alebo odíde cvok na zapínanie, tak nám dolarovku pošlite a my Vám ju zadarmo opravíme, že bude zase ako nová.

Nákupom tohoto produktu podporíte ČESKEJ remeslá A SLOVENSKEJ DODÁVATEĽA MATERIÁLOV.

Parametre
Gravírovanie jmena NE