Kožený obojok pre silné plemeno

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(18)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Popis produktu:

Tento obojok pre silné plemená ponúka skvelú kombináciu štýlu, kvality a predovšetkým pevnosti. Tento kožený obojok je ručne vyrobený z najlepších materiálov, od kože až po kovovú pracku a očká, ktoré zvládnu záťaž až 400 kg. Vďaka možnosti nechať si vyraziť meno vášho psa úplne zadarmo a 10-ročnej záruke je tento obojok ideálny pre majiteľov psov, ktorí hľadajú odolný, štýlový a zároveň silný obojok.

Vlastnosti:

 • Ručná výroba z kvalitných materiálov.
 • Pracka a očká vyrobené z kvalitnej ocele, ktorá znesie zaťaženie až do 400 kg.
 • Spona nitovaná 6 nitmi
 • Dve očká pre väčšiu bezpečnosť pri ťahaní
 • Možnosť bezplatného vyrazenia názvu
 • Možnosť výberu šírky do 5 cm 
 • Hrúbka kože od 5 do 6 mm
 • Možnosť prešitia
 • Záruka 10 rokov
 • Možnosť vypálenia telefónneho čísla na zadnú stranu, ak ho chcete na lícnej strane, napíšte ho do poznámky v objednávke

Upozorňujeme, že farebné varianty v zelenej, červenej, modrej, ružovej a bielej farbe majú hrúbku 3-4 mm a môžu sa roztiahnuť alebo deformovať v dôsledku vysokej trakcie vášho domáceho maznáčika. Ak máte väčšie plemeno alebo veľmi ťahavého psa a chcete túto farbu, odporúčame zakúpiť obojok podšitý prírodnou trojvrstvovou hovädzou kožou, aby ste obojok zosilnili na 5 - 6 mm.  Odkaz tu

8 bodov do vernostného systému 10 ROKOV ZÁRUKA
Spresnite výber produktu
Jednoduché
Jednoduché
Zdobené
Zdobené

€ 73,57
Dodanie do 4 pracovných týždňov
ks

Aká je šírka obojku?

Na výber správnej šírky obojku pre vaše plemeno môžete použiť nasledujúcu príručku. Upozorňujeme však, že tento prehľad je len orientačný a predstavuje len odporúčanie. Každý pes je jedinečný a je dôležité zohľadniť jeho individuálne rozmery a potreby podľa dĺžky krku.

 • Obvod krku do 35 cm cca do 10 kg - Šírka obojku do 2,5, max. 3 cm,
 • obvod krku 35 až 40 cm približne do 25 kg - obojky široké 3 a 3,5 cm;
 • obvod krku 40 až 45 cm približne do 30 kg - obojky široké 3,5 a 4 cm;
 • obvod krku 45 až 55 cm približne do 40 kg - obojky so šírkou 4 a 5 cm;
 • obvod krku nad 55 cm približne do 70 kg - obojky so šírkou 5 cm a viac.

Ako zmerať obvod krku?

Prečo obojok pre silná plemená?

Obojok je špeciálne vyrobený a upravený pre silná plemená, ktorý vynikajú silou ťahu.

Ako ho vyrábame?

Kožený obojok je vyrobený ručne vrátane farbenia z činením rastlinným činidlom hovädziny s hrúbkou 4 - 5 mm - záleží na veľkosti psíka. Oceľovú pracku a oko pre karabínu na vodítko sme zanýtovali 10tich kvalitnými sedlársky nitmi. Na obojok vám vyrazíme akékoľvek meno psíka a na vnútornú stranu obojku vyrežeme vaše telefónne číslo v prípade, že sa psík zabehne.

Ako dlho obojok vydrží?

Je potrebné vedieť, že farby na prírodné hovädziny sa správajú inak, než na umelých materiáloch. Ide o poctivú prírodnej hovädziny, ktorá nemá žiadne umelé prísady. Je to presne tá kože, z ktorej sa vyrábalo kedysi dávno, a pevnosť tejto hovädziny bola svetoznáma, pretože vydržala aj 20 rokov a stále bola pevná. Táto hovädzina, ale tiež žije s vami a časom tmavne a mení odtieň, vytvára sa na nej patina, čo krásne ale mnoho ľudí očakáva, že farba bude stále rovnaká. Ak by to tak bolo, išlo by o umelý materiál, ktorý než stačí zmeniť farbu, tak sa skôr rozpadne.

Pretože sa snažíme vyjsť v ústrety všetkým zákazníkom, slovo "nemožné" u nás neexistuje. Ak ste nenašli, čo ste hľadali, kontaktujte nás dotazom alebo telefonicky, kde s Vami vaše požiadavky radi preberieme a za čo najprijateľnejšiu cenu pre Vás vyrobíme.

"Fotografie sú len ilustračné, farba sa môže mierne líšiť v závislosti na rôznu kalibráciu monitora"

Parametre
Farba kože - vzorkovník farieb vo fotogalérii Čierná, Tmavý orech, Gaštan, Céder, Svetlý orech, Prírodné, Modrá, Zelená, Červená
Gravírovanie jmena NE