Vodítko pre dvoch psov

Recenze našich zákazníků
Eva Kovaříková

Nechala jsem vyrobit obojek pro pejska - vlčí špic, barva je perfektní, zpracování obojku hodně kvalitní, to už opravdu něco vydrží. Je vidět kluci, že poctivé české ručičky ještě někde mají svou cenu. Vaše práce je skvělá, téměř dokonalá a určitě nelituji částky za obojek, naopak, přemýšlím o obojku na druhého pejska, pokud se tak rozhodnu, tak jedině u Vás. Moc děkuji Kovaříková Eva

Lída

Po dobré zkušenosti se psím obojkem jsme jako vánoční dárek objednali opasek a kožený náramek, obojí se opět povedlo a udělalo velkou radost, děkujeme.

Gajarský

100% spokojenost, kvalitně zpracované👌 všem můžeme doporučit👍

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"
9 bodov do vernostného systému 10 ROKOV ZÁRUKA
Spresnite výber produktu

€ 79,12
Dodanie do 4 pracovných týždňov
ks

Ručne vyrobené klasické kožené vodítko pre dvoch psíkov
Dĺžka vodítka 2 m
Šírka vodítka 2,5 cm
viac

Celková dĺžka vodítka 2 m
Hlavný diel s rukoväťou meria 135 cm
Rozdvojka pre každého psíka meria 65 cm
Šírka vodítka 2,5 cm

Kožené vodítko pre dvoch psíkov zo silnej činením rastlinným činidlom hovädziny s hrúbkou 4 - 5 mm. Karabína na obojok je z veľmi kvalitnej pevnej ocele. Taktiež nitovanie koženého vodítka je vykonané sedlársky oceľovými nitmi, čo zaručí, že naozaj vydrží.

STÁRNUTIE

Je potrebné vedieť, že farby na prírodné hovädziny sa správajú inak, než na umelých materiáloch. Ide o poctivú prírodnej hovädziny, ktorá nemá žiadne umelé prísady. Je to presne tá kože, z ktorej sa vyrábalo kedysi dávno, a pevnosť tejto hovädziny bola svetoznáma, pretože vydržala aj 20 rokov a stále bola pevná. Táto hovädzina, ale tiež žije s vami a časom tmavne a mení odtieň, vytvára sa na nej patina, čo krásne ale mnoho ľudí očakáva, že farba bude stále rovnaká. Ak by to tak bolo, išlo by o umelý materiál, ktorý než stačí zmeniť farbu, tak sa skôr rozpadne.

ZÁRUKA 10 ROKOV

Parametre
Gravírovanie jmena NE