Milí zákazníci, fanúšikovia,

Naše remeslo je pomaly vymreté, ale aj tak sa nevzdávame. Chceme rozšíriť náš trh o výrobky z prírodnej hovädzej kože, ktoré pamätajú naši dedovia a babičky. Obojky, vodítka, pásky a ďalšie kožené výrobky na celý život .. Preto sme teraz spustili kampaň na strankach hithit.cz, kde nás môžete podporiť kúpou niektorú z nami vytvorených odmien. Tieto odmeny sú exkluzívne vytvorené pre túto kampaň, preto jej na našom e-shope nenájdete.

Čo je náš cieľ?

Našim cieľom je vytvoriť priestor, kde budeme môcť zamestnať ďalšie Brašnári a sedlárov, aby naše remeslo nevymrelo. Rozšíriť vývoj produktov tak, aby zahŕňali výrobky nielen pre psíkov, ale aj iné Vaše miláčikov. Rozšíriť dielňu aj o kamennú predajňu, ktorá bude dostupná pre Vás všetkých, ktorí si budú chcieť kožu ohmatať, miesto kam bude vstup s Vašimi štvornohými miláčikmi povolený. Naším cieľom je, aby každý zákazník bol spokojný.

Prečo robíme túto kampaň?

Aj my máme limity a tým sú financie na ďalší vývoj, ale hlavne výrobné kapacity. Naša dielňa je nám už veľmi tesná a aj keď sa snažíme, niektoré Vaše želania na výrobky ako sú náhubky, popruhy, obojky pre mačky, ohlávky pre kone alebo špeciálne produkty pre iné miláčikov musíme odmietať. A preto potrebujeme pomoc od všetkých, ktorým záleží kde a ako ich kožený produkt vzniká. Aký príbeh je za kožou a prácou. Aký rukopis dala Vášmu výrobku nielen starostlivo vybraná hovädzej kože výhradne z českých garbiarní, ale aj láska Brašnári, ktorý neberie svojou profesiu ako zamestnanie, ale ako súčasť svojho života. Hľadáme toho, kto vie, že ručne vyrobený výrobok predčí strojovú masívne výrobu. Hľadáme Vás, ktorí chcú podporiť ručné remeslo, ktoré je pre svoju zahraničnú cenovú konkurenciu pomaly vymreté. Pomôžte nám rast a dokázať, že na kvalite záleží. Máme 4 míľniky, ktoré chceme zvládnuť, ale bez Vašej pomoci to nepôjde. Všetko ale odštartuje ten prvý. Buďte s nami a hlavne pri tom. Na začiatku to bol príbeh jedného Brašnári, ale na konci to bude príbeh nás všetkých. Za každú podporu aj tú najmenšiu "ďakujeme!" Vaši Brašnári ... "Jarda a Lukáš"

BUDEME RADI KEĎ BUDETE ZDIEĽAŤ NAŠE NADŠENIE Aj MEDZI Vašich priateľov.