Pre zverimex

spolupráca

Veľmi si vážime, že Vás zaujala možnosť spolupráce. Sme rýdzo česká ručná výrobňa veľmi kvalitných kožených obojkov, vodítok a veľa ďalšieho sortimentu, ktorý stále rozširujeme.

Kvalita

V našej dielni sa držíme hesla, "Výrobok, ktorý vyrobíme sa nám nesmie vrátiť späť do dielne". Preto dávame dôraz na najkvalitnejšie výber materiálu ako je 100% prírodná hovädzia koža (useň), najpevnejší sedlárske nity alebo oceľové oka a pracky. Všetky výrobky vyrábame iba ručne v našej malej dielni v Jirny u Prahy a vďaka tomu môžeme na obojky a vodítka dávať záruku až 10 rokov namiesto obvyklých 2 rokov.

recenzia

Vďaka kvalite našich výrobkov, nás vyhľadávajú stovky zákazníkov po celej Českej republike, Slovenska i Talianska. A tomu zodpovedá mnoho kvalitných recenzií "odkaz na recenzie", a okolo 5-tich tisíc fanúšikov na Facebooku "odkaz na našu stránku"

Druh spolupráca

Snažíme sa vyhovieť požiadavkám začínajúcich, ale aj zavedených zverimexov. Preto pre vás máme pripravenú možnosť spolupráce formou veľkoobchodu za veľmi zaujímavé ceny.

ako spolupracujeme

Vďaka tomu, že naše výrobky vyrábame z 90% na zákazku priamo podľa potrieb zákazníka, dávame možnosť k naskladněnému tovaru na predajne zverimexov, tiež možnosť si objednať priamo v predajni u Vás na zákazku vyrobený obojok, vrátane mena, textu alebo telefónneho čísla. Tovar následne vyrobíme a zašleme k vám na predajňu. Tým sa viac rozširujte možnosti pre Vás a vďaka tomu môžete osloviť a uspokojiť ďaleko väčšie portfólio vašich zákazníkov.

ako začať

Stačí nás kontaktovať priamo prostredníctvom formulára nižšie, zanechať na seba kontakt a do poznámky o Vás v krátkosti napísať pár informácií. Mesto kde máte kamennú predajňu a hrubý odhad predajov našich výrobkov za mesiac. Na základe týchto informácií Vás budeme následne kontaktovať aby sme dohovorili detaily možnej spolupráce.

Tešíme sa na spoluprácu ...