Záruka

Na väčšinu našich výrobkov sa vzťahuje doživotná záruka. Slovo "doživotná" znamená počas prirodzenej životnosti výrobku, nie počas životnosti výrobcu, kupujúceho alebo dedičov.

Koža, ak sa o ňu dobre staráte, vydrží dlhé roky, ale jedného dňa sa môže šitie roztrhnúť alebo môže vypadnúť nit, ktorý bol tisíckrát namáhaný. Ak by sa náš výrobok nejakým spôsobom pokazil, zavolajte nám a my ho radi bezplatne opravíme.

Na čo sa vzťahuje 10-ti a doživotná záruka

Záruka sa vzťahuje na chyby materiálu (otvorené chyby na koženej lícnej strane) a spracovania, najmä na prasknuté šitie, poškodené zipsy (vrátane spadnutých jazdcov zipsov), vytrhnuté nity a uvoľnené lepené spoje. 

Na čo sa nevzťahuje 10-ti a doživotná záruka

Záruka sa nevzťahuje na škvrny od vody, piva, vína, potu, krvi alebo iných tekutín alebo farby na iných materiáloch. Rovnako sa záruka nevzťahuje na uvoľnenie kožených vlákien (prirodzené uvoľnenie a ťahanie kože používaním), zárezy, odreniny, diery, prepichnutia a vniknutia do materiálu ostrými predmetmi, kľúčmi, ceruzkami, nožmi, klincami, nožnicami atď. alebo odreniny od asfaltu, kameňov a iných materiálov. Záruka sa nevzťahuje ani na znečistenie podšívky a lícového materiálu. Záruka sa nevzťahuje ani na zle zmerané obojky, opasky a nevhodne zvolené darčeky.

Ako postupovať pri uplatnení záruky

Najlepšie bude, ak nám zavoláte a dohodnete sa na podrobnostiach. Zabalte tovar do obalu, aby sa pri preprave nepoškodil, nenavlhol atď.